اطلاعیه پذیرش دانشجو

تمدید پذیرش دوره‌‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۴ کد : ۴۲۴۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۷۱۵
زمان پذیرش دوره‌‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ ۱۶ بهمن لغایت ۳۰ بهمن‌ماه تعیین شده است.

بدین وسیله به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه سال 1397، (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مهرماه و یا مرحله تمدید پذیرش در تکمیل ظرفیت مهرماه ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند( می‌رساند که به منظور اطلاع از رشته‌های تحصیلی و مراکز آموزشی پذیرنده دانشجو در این مرحله می‌توانند به جداول حاوی اطلاعات رشته محل‌های موسسات آموزشی مندرج در ذیل این اطلاعیه مراجعه و سپس با به همراه داشتن مدارک لازم و در نظر گرفتن موارد ذیل از تاریخ 97/11/16 لغایت 97/11/30 به موسسات، مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا براساس علاقه خود مراجعه نمایند.

•    کلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) حداکثر تا تاریخ 97/11/30 باشند.
•    کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان اعلام شده مدارک خود را به مراکز و واحدهای آموزشی موسسه محل تقاضا ارسال و یا تحویل نمایند. پس از بررسی مدارک در صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تکمیل فرم تعهد (برای جلوگیری از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته محل و یا چند موسسه) دعوت به عمل خواهد آمد که در این مرحله لازم است بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 270.000 (دویست و هفتاد هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت این سازمان اقدام نمایند.
•    داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراکز آموزشی درخصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.
•    هر داوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته‌ محل‌های مراکز مورد علاقه خود را انتخاب نماید.
•    کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
•    پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط در مؤسسه‌ای که به آن مراجعه نموده‌اند تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط خواهد بود.
•    چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌های دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1397 (مرحله شهریور ماه) و یا مرحله تمدید پذیرش قرار گرفته باشد و در این مرحله برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی لغو خواهد شد.
•   پاسخگویی به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذیرش آنان به عهده مراکز و واحدهای آموزشی موسسات ذیربط خواهد بود لذا لازم است داوطلبان از مراجعه و یا مکاتبه در این خصوص با این سازمان خوداری نمایند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

1.    شش قطعه عکس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
2.    یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
3.    یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
4.    اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن.
5.    مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌ 4 و 5 دفترچه راهنمای پذیرش مذکور مشخص نماید.
6.    اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
7.    برای پذیرفته‌شدگان شاغل گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار.

دریافت فایل اطلاعیه کامل مربوط به رشته‌ محل‌های دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته و اصلاحات آن

کلید واژه ها: پذیرش دانشجوبهمن 97


( ۱ )