Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > چهارمین نشست شورای هماهنگی منطقه چهار دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی واحد استانی قزوین

 


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف هماهنگی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های فکری و اجرایی برگزار شد:

چهارمین نشست شورای هماهنگی منطقه چهار دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی واحد استانی قزوین

چهارمین نشست شورای هماهنگی منطقه چهار دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با هدف بهره‌مندی از توانمندی‌های فکری و اجرایی اعضای این شورا روز سه‌شنبه 11 مهرماه به میزبانی واحد استانی قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین، در آغاز این نشست که با حضور روسا، معاونان آموزشی و پژوهشی واحدهای استانی و نمایندگان مراکز آموزش علمی کاربردی استان‌های مرکزی، قم، همدان و قزوین در سالن جلسات واحد استانی قزوین برگزار شد، دکتر دانش‌کار آراسته رئیس واحد استانی قزوین در سخنانی ضمن خوشامدگویی، تصمیم به تشکیل شورای منطقه‌ای دانشگاه را به جهت وجود اشتراکات اجتماعی، فرهنگی و شغلی بسیار مناسب ارزیابی کرد و افزود: ارائه راهکارهای کارشناسی و یکپارچه در راستای حل مشکلات منطقه‌ای و کشوری و در نهایت افزایش پویایی دانشگاه به عنوان خروجی این نشست‌ها مورد انتظار است.

دکتر ذوالانواری رئیس واحد استانی مرکزی و دبیر شورای هماهنگی منطقه چهار نیز با اشاره دستور جلسات گذشته که در استان‌های مرکزی، قم و تهران برگزار شده بود گفت: در جلسات گذشته متناسب با محور گفتگوها از کارشناسان مربوط برای حضور دعوت شد تا در طرح مسائل و ارائه پیشنهادات از توان کارشناسی بهره‌مند شویم و در همین راستا امروز از مسئولان حوزه آموزش واحدهای استانی دعوت شده است. دبیر شورای هماهنگی منطقه چهار با اشاره به حضور نمایندگانی از روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان‌های عضو در این نشست افزود: برای اولین بار است که شاهد حضور نمایندگان روسای مراکز آموزش علمی کاربردی در نشست شورای هماهنگی منطقه هستیم و امیدواریم که در تداوم این حضور از نقطه نظرات و پیشنهادهای راهگشای این عزیزان بهره‌مند شویم.

گفتنی است پس از بحث و تبادل نظر در نشست پیش از ظهر این شورا، در خصوص تشکیل و تعیین اعضای کارگروه پژوهش، کارآفرینی و اشتغال، کارگروه فرهنگ‌سازی مهارت و کارگروه آموزش و اصلاح قوانین اتفاق نظر صورت گرفت. سپس هر یک از این کارگروه‌ها به ریاست روسای واحدهای استانی تشکیل جلسه دادند و در جلسه بعد از ظهر تصمیمات این کارگروه‌ها ارائه و مورد تایید اعضا قرار گرفت.


١٥:٣٧ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨٢٥٦    /    تعداد نمایش : ١٤٦