Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > تقدیر از تلاش‌های روسای مراکز آموزش علمی کاربردی و همکاران واحد استانی قزوین در سال 95

 


  چاپ        ارسال به دوست

در نشستی مشترک و صمیمانه صورت گرفت:

تقدیر از تلاش‌های روسای مراکز آموزش علمی کاربردی و همکاران واحد استانی قزوین در سال 95

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین، در نشست مشترک و صمیمانه‌ای که روز چهارشنبه 25 اسفندماه برگزار شد از تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط روسای مراکز آموزش علمی کاربردی و همکاران واحد استانی قزوین در سال 95 تقدیر شد.

در این نشست دکتر آراسته رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین در سخنانی با اعلام رضایت از مجموعه تلاش‌های صورت گرفته در سال 95 و با بیان اینکه سال آینده، سال ربع قرن بالندگی دانشگاه جامع علمی کاربردی است ابراز امیدواری کرد که در سال جدید با همدلی و همراهی یکایک مدیران، کارکنان، مدرسان و دانشجویان شاهد برداشتن گام‌های بلند و موثری در جهت تحقق دانشگاهی پیشرو و کارآفرین باشیم.

دکتر آراسته با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه اخیر روسای واحدهای استانی دانشگاه در مشهد مقدس اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از ایجاد تفاهم میان دانشگاه و سازمان سنجش آموزش کشور شاهد پذیرش دانشجو برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری هستیم و با توجه به تعطیلات پایان سال ضرورری است که مراکز آموزشی تمهیدات و تسهیلات لازم را جهت ثبت‌نام این دانشجویان فراهم نمایند. وی در این خصوص افزود: با توجه به تاخیر به وجود آمده در شروع کلاس‌های دانشجویان ورودی جدید، امتحانات پایان نیمسال این دانشجویان به طور مجزا در انتهای تیرماه سال 96 برگزار خواهد شد.

رئیس واحد استانی قزوین در سخنان خود به تغییرات مدیریتی مرکز آموزش علمی کاربردی ورزش و جوانان قزوین اشاره کرد و افزود: جناب آقای احمدپور به عنوان مدیری ساعی و پرتلاش در مدت فعالیت خود زحمات بسیاری برای ارتقای سطح کیفی و کمی مرکز آموزش علمی کاربردی ورزش و جوانان قزوین کشیدند که نمونه اخیر آن برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی استان بود که در این فرصت از زحمات صادقانه ایشان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

در ادامه این نشست دکتر خاکپور رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی مهرام به عنوان نماینده مراکز آموزشی استان جهت حضور در جلسات منطقه چهار دانشگاه جامع علمی کاربردی انتخاب شد.

شایان ذکر است در خاتمه دکتر آراسته با اهدای هدیه و کارت تبریک سال نو از روسای مراکز آموزش علمی کاربردی و همکاران واحد استانی قزوین تقدیر کرد.


١٣:١٨ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٢٦٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٣٦٦