Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار

 


در تقارن با ربع قرن فعالیت دانشگاه
دانشگاه جامع علمی کاربردی با انتشار بیانیه‌ای بر اهتمام جدی خود در توسعه آموزش‌های مهارتی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جدید تاکید کرد
هیات رئیسه و روسای واحدهای استانی در اولین نشست سراسری در سال 96 ضمن بررسی مسائل آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجرایی در جهت تقویت و کیفی نمودن آموزش‌های مهارتی با انتشار بیانیه‌ای بر تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» تاکید کردند.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در رقابت با 10 تیم شرکت کننده
کسب رتبه برتر تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در رویداد ایده‌پردازی اینومکس
تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در این رویداد با ارائه ایده «قندون سلامتی» موفق به کسب رتبه اول در بین 10 تیم شرکت‌کننده شد.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مصاحبه خبرگزاری ایسنا با دکتر آراسته عنوان شد:
اضافه برداشت از منابع آبی یکی از عوامل بحران آب است
دکتر دانش‌کار آراسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا اظهار داشت: بخشی از مشکلات موجود در سطح جامعه به ساختار حوزه آب‌ریز بستگی دارد چرا که امروز حوزه آب‌ریز به صورت یک حوزه بسته عمل می‌کند.
 ١٣٩٦/٠١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
واحد استانی قزوین برگزار کرد:
کارگاه آموزشی کارشناسان حوزه دانش‌آموختگان مراکز آموزش علمی کاربردی استان قزوین
این کارگاه با هدف ایجاد وحدت رویه در فرآیند تشکیل و تکمیل پرونده‌های فارغ‌التحصیلی دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی در سامانه سجاد و بررسی قوانین و مقررات آموزشی در خصوص دورس کاربینی و کارورزی تشکیل شد.
 ١٣٩٦/٠١/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر آراسته خبر داد:
میزبانی واحد استانی قزوین در نشست اردیبهشت‌ماه شورای منطقه چهار دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور
ارائه آخرین آمار دانشجویان از سامانه سجاد، بحث در خصوص پیش نویس اساسنامه مراکز آموزش علمی کاربردی خصوصی، رتبه‌بندی مراکز آموزش علمی کاربردی، تقویم پذیرش دانشجو در سال 96 و گسترش رشته‌های علمی کاربردی از موارد مطرح شده در نشست هماهنگی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان بود.
 ١٣٩٦/٠١/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>